Dubai’nin simgelerinden 7 yıldızlı Burj Al Arab oteli, yeni bir hizmetiyle dikkat çekiyor. Yeni hizmet ile beraber oteldeki müşterilere, altın kaplamalı iPad veriliyor.
27/05/2013 11:45
7 yıldızlı otel ve Dubai kelimelerini duyunca akıllara ilk olarak gelen Burj Al Arab oteli, farklı yapısıyla dikkat çektiği gibi, lüks hizmetleriyle de dikkat çekiyor.
Otelin iç kısmındaki pek çok detayda altın kaplamaya yer verilirken, müşterilere yeni bir hizmet sunulmaya başladı. 7 yıldızlı Burj Al Arab’ta konaklayanlara, konakladıkları süre boyunca; altın kaplamalı iPad ödünç olarak verilecek.
iPad üzerinde, otel ile ilgili çeşitli bilgiler ve açıklamalar bulunuyor. Bununla beraber standart arayüze erişim hakkı kullanıcıya verilmiyor. Yani sadece otel hizmetleriyle ilgili bilgi almak ya da işlemler yapmak için iPad’i kullanabiliyorsunuz.
burj-al-arab-gold-ipad1369644142
Arka kısımdaki alüminyum kaplamanın, altın ile kaplandığı 3. nesil iPad modelleri, 16 GB hafızaya sahip. Ayrıca 3G desteği de sunmayan cihazlar, otel içerisindeki WiFi bağlantısıyla iletişimini kuruyor.
Eğer bu altın kaplama iPad fikrinden memnun kalan ve satın almak isteyen müşteriler varsa, Burj Al Arab’ta 64 GB’lık atın kaplama iPad’i, 10200 Dolara satın alabiliyorlar. Kullanılan altının 24 ayar olduğunu da ekleyelim.