7 Gün 24 Saat Teknik Destek Numaramız: 0554 683 09 66

Yeni iPad’ler 10 Eylül’de Gelmeyecek

Artan sızıntılar yeni iPad’in iPhone etkinliğinde tanıtılacağı iddialarına neden olmuştu. Son haberler iPad’in etkinlikte yer almayacağı yönünde ancak iPhone’a bir başka ürün eşlik edebilir.
z0000043418-1

Yeni nesil iPhone ve iPad sızıntılarının eş zamanlı artışı, Apple’ın 10 Eylül tarihinde gerçekleşeceği söylenen etkinliğinde her iki ürünün bir arada tanıtılabileceği düşüncesini doğurdu. Buna rağmen, son haberler yeni iPad’in planlanan etkinlikte duyurulmayacağını gösteriyor.
Beşinci Nesil iPad Görüntülendi
The Loop sitesinin kurucusu ve tecrübeli Apple yazarı Jim Dalrymple, beşinci nesil iPad tanıtımının Eylül ayı başında gerçekleşecek iPhone etkinliğinde yapılmayacağını düşünüyor. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında gerçekleşen medya etkinliğinde iPhone 5’in tanıtıldığına dikkati çeken yazar, iPad’in Kasım ayında tanıtıldığını belirtiyor ve bu yıl için de benzer bir takvimi ön görüyor.

Apple’ın genel eğiliminin iPad ve iPhone etkinliklerini ayrı gerçekleştirmek olduğunu hatırlatan yazar, Haswell işlemcili Macbook Pro tanıtımı için küçük bir açık kapı bırakıyor. Dalrymple’a göre 10 Eylül tarihinde gerçekleşmesi beklenen etkinlikte 4. nesil iCore işlemcili Macbook Pro’lar, yeni iPhone’lar ile birlikte tanıtılabilir.
Bakalım merakla beklenen Apple etkinliği hangi yeni ürünlerin tanıtımına sahne olacak?

More stories about , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni iPad’ler 10 Eylül’de Gelmeyecek